درباره ما

مجموعه آش نیکوصفت سالیان سال است که در امر تغذیه سالم فعالیت می نماید و امروزه جایگاه ویژه ای را در میان مخاطبان غذای اصیل ایرانی داراست. سعی و تلاش ما در این مجموعه ارائه غذای اصیل ایرانی با کیفیت بالا و منحصر به فرد می باشد.

غذاهایی که از گذشته های دور به خاطر خواص تغذیه ای بالا به عنوان قوت اصلی مردمان این سرزمین بوده ولی امروزه به خاطر مشکلات عدیده زندگی این غذاهای سالم مورد بی مهری ما قرار گرفته اند که این امر موجب به خطر افتادن سلامت غذایی جامعه گردیده است.

از نوروز 1393 محل جدید آش نیکوصفت با طراحی دکوراسیون امروزی واقع در میدان انقلاب ابتدای خیابان جمالزاده جنوبی پلاک 170 افتتاح گردید. هدف اصلی مجموعه نیکو صفت استفاده از فرآیند اصیل و سنتی که باعث حفظ ارزش غذایی مواد موجود در محصولاتمان می گردد می باشد. که این مهم تنها در سایۀ استفاده از مواد اولیه مرغوب، تجربه بالا، و رعایت کامل نکات بهداشتی به وقوع می پیوندد.

مجموعه آش نیکوصفت دارای گواهینامه ISO SFBB (استاندارد جهانی غذا) و گواهینامه بین المللی ISO 9001 (کنترل کیفیت) می باشد. حاصل تلاش شبانه روزی ما در مجموعه آش نیکوصفت در یافت چندین نشان ملی می باشد که به اعتقاد ما بالاترین افتخار ما دریافت نشان ملی رضایتمندی مشتری از انجمن ملی حمایت از مصرف کنندگان و اولین نشان ملی رضایتمندی آش و هلیم کشور از انجمن حمایت از مصرف کنندگان و دریافت نشان زرین رستوران محبوب کشور در سال 1394 با آرای مردمی می باشد که حاصل سالیان سال اعتماد شما به این مجموعه بوده است. که ما را بر آن می دارد که مصمم تر از گذشته در بهبود کیفیت خدمات خویش اهتمام داشته باشیم تا بتوانیم بطور شایسته به مشتریان عزیزمان خدمت بنماییم.

با تشکر
مدیریت مجموعه آش نیکو صفت
ابراهیم رنجبر